logo atv vanzari

2015 Yamaha Viking

Friday, 30 January 2015
Yamaha Viking este un UTV ce poate aborda orice teren cu mult "calm". Poate fi intrebuintat atat in scopuri utilitare, p ... Detalii

2015 Honda Pioneer 500

Thursday, 29 January 2015
Honda Pioneer 500 este un side-by-side rigid, nepretentios si accesibil ca pret.   Honda Pioneer 500 este dotat cu ... Detalii

SkyRunner - Atv-ul zburator

Wednesday, 28 January 2015
Traim intr-o epoca in care aproape orice este posibil si disponibil pentru cetatenii de rand. Pentru multi, un zbor pers ... Detalii

2015 MV Agusta Brutale 800

Tuesday, 27 January 2015
MV Agusta Brutale 800 este, de departe, una dintre motocicletele cele mai avansate din punct de vedere tehnologic din cl ... Detalii

2015 Suzuki King Quad 750AXi

Monday, 26 January 2015
Suzuki King Quad 750AXi a fost conceput pentru a oferi o experienta unica off-road, plina de aventura. Avand o construct ... Detalii

Oferta Spyder Can-Am

Friday, 23 January 2015
Daca v-ati plictisit de mersul pe patru sau doua roti, ATV-VANZARI ofera 20% discount la Spyder, pentru ca dumneavo ... Detalii

Cascadorul Marc Pinyol efectueaza primul Inside Roll

Thursday, 22 January 2015
Motociclistul spaniol Marc Pinyol este recunoscut pentru cascadoriile sale periculoase, dar cea mai recenta reusita ... Detalii

2015 Harley-Davidson Road King Classic

Wednesday, 21 January 2015
Modelul Harley Davidson Road King Classic continua sa ne impresioneze cu o combinatie reusita dintre clasic si modern. S ... Detalii

2015 Polaris RZR XP 1000 EPS High Lifter Edition

Tuesday, 20 January 2015
Polaris nu a dezamagit vreodata cand vine vorba de produsele sale din categoria off-road, iar modelul RZR XP 1000 EPS Hi ... Detalii

2015 KTM 1050 Adventure

Monday, 19 January 2015
Asa cum sugereaza si numele, KTM 1050 Adventure, este un vehicul pe doua roti conceput special pentru a te aventura pe c ... Detalii

2015 Zero DS

Friday, 16 January 2015
Zero DS este, fara indoiala, una dintre cele mai practice motociclete electrice din clasa sa. Aceasta imbina tehnologii ... Detalii

2015 Honda Pioneer 700-4

Thursday, 15 January 2015
Cand vine vorba de side by side, Honda este cu siguranta unul dintre cei mai apreciati producatori de pe piata. Vehicule ... Detalii

Aboneaza-te la newsletter !

Fii primul care afla noutatile si ofertele noastre