logo atv vanzari

UTV-ul militar DAGOR de la Polaris

Monday, 16 February 2015
Polaris Defence au prezentat la conventia anuala al Asociatiei Armatei Militare ale Americii din Washington, DC, noul lo ... Detalii

Triumph a devenit cel mai vandut brand european in SUA

Friday, 13 February 2015
In anul 2014, Triumph a fost cel mai vandut brand european din SUA. In prima luna a anului 2015, Triumph a reusit sa a ... Detalii

Motocicleta binecuvantata de Papa, marca Harley Davidson, a fost scoasa la licitatie

Tuesday, 10 February 2015
Modelele Harley-Davidson semnate de o celebritate sunt motociclete foarte cautate la ora actuala.  De curand, mode ... Detalii

Casca

Monday, 09 February 2015
Valentino Rossi este un om cu o multime de abilitati. Este un pilot desavarsit la cursele de masini, stie sa manevreze o ... Detalii

2015 Polaris 850

Friday, 06 February 2015
Noul Polaris Sportsman 850, model 2015, impresioneaza cu dotarile sale, un motor puternic 850 EFI ce este optimizat sa o ... Detalii

2015 Arctic Cat 400

Thursday, 05 February 2015
Arctic Cat 400, model 2015, este un atv rezistent ce nu va va dezamagi atunci cand aveti de-a face cu tipuri difici ... Detalii

2015 KYMCO Mongoose 300

Monday, 02 February 2015
  Eficient si accesibil ca pret, KYMCO Mongoose 300 este un quad sport recomandat pentru riderii de peste 16 ani. ... Detalii

2015 Yamaha Viking

Friday, 30 January 2015
Yamaha Viking este un UTV ce poate aborda orice teren cu mult "calm". Poate fi intrebuintat atat in scopuri utilitare, p ... Detalii

2015 Honda Pioneer 500

Thursday, 29 January 2015
Honda Pioneer 500 este un side-by-side rigid, nepretentios si accesibil ca pret.   Honda Pioneer 500 este dotat cu ... Detalii

SkyRunner - Atv-ul zburator

Wednesday, 28 January 2015
Traim intr-o epoca in care aproape orice este posibil si disponibil pentru cetatenii de rand. Pentru multi, un zbor pers ... Detalii

2015 MV Agusta Brutale 800

Tuesday, 27 January 2015
MV Agusta Brutale 800 este, de departe, una dintre motocicletele cele mai avansate din punct de vedere tehnologic din cl ... Detalii

2015 Suzuki King Quad 750AXi

Monday, 26 January 2015
Suzuki King Quad 750AXi a fost conceput pentru a oferi o experienta unica off-road, plina de aventura. Avand o construct ... Detalii

Aboneaza-te la newsletter !

Fii primul care afla noutatile si ofertele noastre