logo atv vanzari

Polaris prezinta modelele 2015 Ranger XP 900 si Ranger Crew 900

Friday, 13 June 2014
Compania Polaris,lider in productia de vehicule off-road,a anuntat o crestere de 13% in putere pentru modelul 2015 ... Detalii

2015 Casca Troy Lee Designs SE3 Editie Limitata

Thursday, 29 May 2014
Cea mai avansata casca din punct de vedere tehnologic este cea de la Troy Lee Designs SE3 Limited Edition model 2015. C ... Detalii

Noul model 2014 Honda ST1300 Pan European

Tuesday, 27 May 2014
Noua motocicleta Honda ST 1300 Pan European 2014 este printre primele optiuni ale unui rider cand doreste sa achizitione ... Detalii

Yamaha SR400 2015

Monday, 12 May 2014
Yamaha SR400 este un roadster clasic care promite sa ofere o experienta de conducere pe cinste. Cantareste doar 180 kg s ... Detalii

Yamaha Grizzly 450 EPS

Friday, 09 May 2014
Numele "Grizzly" este suficient sa va imaginati cat de capabil este faimosul ATV de la Yamaha, iar daca aveti indoieli a ... Detalii

Can-Am DS 250

Wednesday, 07 May 2014
Compact si usor, dar agil si puternic, Can-Am DS 250 este un ATV distractiv care a fost special creat pentru rideri ... Detalii

Yamaha Grizzly 350 Automatic

Monday, 05 May 2014
La un pret accesibil, Yamaha Grizzly 350 Automatic ofera o valoare buna pentru bani. Constructia sa dura, caracteristici ... Detalii

Can-Am Outlander XT

Thursday, 01 May 2014
Can-Am Oultander XT este un off roader extrem proiectat pentru cei carora le place sa se aventureze in salbaticie si au ... Detalii

Can-Am Maverick X rs DPS

Monday, 28 April 2014
Proiectat sa atace orice teren cu curaj, Can-Am Maverick X RS DPS este un UTV puternic care vine dotat cu un sistem mode ... Detalii

Can-Am DS450 X MX

Thursday, 24 April 2014
Daca vreti sa combinati vitezele mari cu experienta oferita de terenurile off-road, atunci ar trebui sa dati o tura cu n ... Detalii

Can-Am DS450 X XC

Tuesday, 22 April 2014
Can-Am DS450 X xc este un ATV agil special creat pentru a face fata oricarui teren cu bine. ATV-ul ofera suspensii perfo ... Detalii

Can-Am Commander MAX XT

Friday, 18 April 2014
Can-Am Commander MAX XT este pregatit oricand pentru aventura. Este incarcat cu o lista lunga de tehnologii off-road asa ... Detalii

Aboneaza-te la newsletter !

Fii primul care afla noutatile si ofertele noastre