logo atv vanzari

2014 Suzuki KingQuad 400 ASi Camo

Wednesday, 26 March 2014
"Suzuki KingQuad 400 ASi Camo" a fost creat sa ofere performanta off-road extraordinara, asadar vine dotat cu tot ce ii ... Detalii

2014 Can-Am Maverick X RS

Monday, 24 March 2014
Daca vreti distractie pe 4 roti atunci ar trebui sa aruncati o privire mai de aproape catre noul "Can-Am Maverick X RS", ... Detalii

2014 Yamaha WR450F

Thursday, 20 March 2014
Yamaha WR450F este o motocicleta off-road de incredere creata pentru ceri care iubesc aventura pe doua roti. Motocicleta ... Detalii

2014 Yamaha TT-R50E

Monday, 17 March 2014
Daca sunteti in cautarea unei motociclete de incredere pentru incepatori, atunci "Yamaha TT-R50E" este o ... Detalii

2014 Yamaha Super Tenere

Thursday, 13 March 2014
Construit pentru a aduce performanta touring best-in-class, Yamaha Super Tenere este intotdeauna pregatit pentru aventur ... Detalii

2014 Aprilia Caponord 1200 ABS Travel Pack

Tuesday, 11 March 2014
"Aprilia Caponord 1200 ABS Travel Pack" este o motocicleta potrivita pentru calatorii. Ofera o pozitie de cond ... Detalii

Noul Honda CBR1000RR

Friday, 07 March 2014
Noul "Honda CBR1000RR" a primit o serie de modificari pentru 2014. Noul model vine dotat cu un parbriz nou, o pozitie de ... Detalii

2014 Aprilia RSV4 APRC ABS

Wednesday, 05 March 2014
Cu stanta sa sportiva, tehnologia moderna si ergonomia grozava, Aprilia RSV4 R APRC ABS este pregatita sa va rasplateasc ... Detalii

2014 Honda Interceptor

Monday, 03 March 2014
Honda Interceptor este o motocicleta versatila care ofera un inalt nivel de performanta. Motocicleta a fost de ... Detalii

2014 Kawasaki KLX 110

Wednesday, 26 February 2014
Kawasaki KLX 110 este o motocicleta off-road simpla, accesibila si agila proiectata pentru riderii incepatori. Motocicle ... Detalii

Noul Kawasaki Teryx 2014

Monday, 24 February 2014
Kawasaki Teryx beneficiaza de o serie de imbunatatiri pentru 2014 care ii permit sa fie in fruntea clasei atunci cand vi ... Detalii

Familia Can-Am Commander 2014

Friday, 17 January 2014
BRP aduce pentru 2014 cateva modele diferite de Can-Am Commander: Commander 800R DPS, Commander 800R XT, Commander 1000 ... Detalii

Aboneaza-te la newsletter !

Fii primul care afla noutatile si ofertele noastre