logo atv vanzari
0 Zile
:
0 Ore
:
0 Minute
:
0 Secunde

Can-Am DS 450

Thursday, 10 April 2014
Can-Am DS 450 este un ATV agil care va va rasplati cu o experienta unica de conducere de fiecare data cand veti urca in ... Detalii

Can-Am Outlander 1000 X mr

Wednesday, 02 April 2014
Can-Am Outlander 1000 X mr este unul dintre cele mai puternice ATV-uri proiectate de Can-Am. Este propulsat de un motor ... Detalii

Can-Am Renegade

Monday, 31 March 2014
Preluati controlul cu puterea si abilitatea de a naviga in orice conditii ati putea intalni. Oferind o putere excelenta ... Detalii

2014 Suzuki KingQuad 750 AXi

Friday, 28 March 2014
Faceti cunostinta cu "Suzuki KingQuad 750AXi", un ATV dur proiectat pentru rideri duri. Acest ATV capabil este proi ... Detalii

2014 Suzuki KingQuad 400 ASi Camo

Wednesday, 26 March 2014
"Suzuki KingQuad 400 ASi Camo" a fost creat sa ofere performanta off-road extraordinara, asadar vine dotat cu tot ce ii ... Detalii

2014 Can-Am Maverick X RS

Monday, 24 March 2014
Daca vreti distractie pe 4 roti atunci ar trebui sa aruncati o privire mai de aproape catre noul "Can-Am Maverick X RS", ... Detalii

2014 Yamaha WR450F

Thursday, 20 March 2014
Yamaha WR450F este o motocicleta off-road de incredere creata pentru ceri care iubesc aventura pe doua roti. Motocicleta ... Detalii

2014 Yamaha TT-R50E

Monday, 17 March 2014
Daca sunteti in cautarea unei motociclete de incredere pentru incepatori, atunci "Yamaha TT-R50E" este o ... Detalii

2014 Yamaha Super Tenere

Thursday, 13 March 2014
Construit pentru a aduce performanta touring best-in-class, Yamaha Super Tenere este intotdeauna pregatit pentru aventur ... Detalii

2014 Aprilia Caponord 1200 ABS Travel Pack

Tuesday, 11 March 2014
"Aprilia Caponord 1200 ABS Travel Pack" este o motocicleta potrivita pentru calatorii. Ofera o pozitie de cond ... Detalii

Noul Honda CBR1000RR

Friday, 07 March 2014
Noul "Honda CBR1000RR" a primit o serie de modificari pentru 2014. Noul model vine dotat cu un parbriz nou, o pozitie de ... Detalii

2014 Aprilia RSV4 APRC ABS

Wednesday, 05 March 2014
Cu stanta sa sportiva, tehnologia moderna si ergonomia grozava, Aprilia RSV4 R APRC ABS este pregatita sa va rasplateasc ... Detalii

Aboneaza-te la newsletter !

Fii primul care afla noutatile si ofertele noastre