logo atv vanzari

Spectacol off-road in Arges

Tuesday, 08 September 2020
Cerul s-a colorat sambata, in Arges! Dupa atata amar de vreme, de izolari si incercari umane si divine, vaile au fost tr ... Detalii

ATV Linhai Dragonfly 400 S 4x4

Wednesday, 24 June 2020
Gama Linhai 2020 impune pe piata unele dintre cele mai adaptabile modele de ATV, iar Linhai Dragonfly 400 S 4x ... Detalii

ATV pentru copii: Polaris Outlaw 70

Thursday, 18 June 2020
Polaris a introdus pentru sezonul 2020 cateva modele noi de vehicule 4x4 de teren, printre care si ATV-ul Outl ... Detalii

ATV CF Moto CForce 600 2020

Thursday, 28 May 2020
ATV-ul CF Moto CForce 600 al sezonului 2020 are 41 cai putere si radiator cu 18% mai mare si ventilator mai puternic. Do ... Detalii

Can-Am Outlander X MR 1000R 2020

Wednesday, 13 May 2020
Alaturi de un partener off road atat de bine echipat precum modelul de ATV Outlander X MR 1000R, te poti aventura f ... Detalii

Polaris RZR: optimizari pentru sezonul 2020

Thursday, 30 April 2020
Urmatoarea generatie de vehicule SSV Polaris RZR se impune pe piata prin introducerea lui RZR PRO XP Constructorul amer ... Detalii

Polaris General 1000

Friday, 24 April 2020
General 1000 este un side-by-side Polaris din gama utilitar-recreationala, un partener de incredere pe drumuri off road ... Detalii

Gama 2020 ATV CF Moto

Thursday, 23 April 2020
Gama de ATV-uri CF Moto 2020 vine cu forte proaspete pentru a cuceri cele mai dure terenuri. Inovatiile sezonului sunt m ... Detalii

ATV-uri pentru copii Can-Am DS 2020

Tuesday, 21 April 2020
Pasiunea pentru off road nu cunoaste varsta! Daca intentionezi sa iei un ATV pentru copii, o alegere nimerita ar fi ... Detalii

3 „jucarii” SxS Polaris pentru copii

Wednesday, 15 April 2020
Mezinul familiei va fi incantat de usurinta manevrarii unui SxS Polaris ACE 150. Producatorul a mai scos pe piata si alt ... Detalii

Ce atuuri ofera SXS-ul Kawasaki Mule Pro-DXT in sezonul 2020?

Friday, 10 April 2020
SXS-ul 993cc Kawasaki Mule Pro-DXT este un model de referinta in seria de vehicule 4x4 utilitare ale producatorului japo ... Detalii

Lineup-ul ATV si SxS Kawasaki 2020

Wednesday, 08 April 2020
Considerata de majoritatea expertilor un standard pe segmentul in care se incadreaza, gama Kawasaki Mule alaturi de mode ... Detalii

Aboneaza-te la newsletter !

Fii primul care afla noutatile si ofertele noastre